Jdi na obsah Jdi na menu
 


E-shop

iven-kolagen-special-.jpg

                                 

 

 

 

 

Collagen speciál        

Kolagen je jedním z nejdůležitějších vláken v našem těle. S přibývajícím věkem kolagenová vlákna začínají porušovat svou strukturu a praskají. Kůže tak přestává být pevná a pružná. Začne být viditelná její ochablost, dehydratace.

Kolagen má další úžasnou vlastnost a sice, že na své molekuly navazuje větší množství molekul vody. Tím jsme schopni v pokožce udržet více vody (hydratace) než obvykle.

Za přítomnosti zvýšeného množství účinné látky kolagenu a kyseliny hyaluronové dochází k fantastickému liftingovému efektu a zpevnění pokožky. Přípravek je určen pro typ pleti jevící známky únavy a ochablosti, čili pro pleť, která potřebuje dosáhnout opětovného zpevnění. Je nejúčinnější prevencí proti vzniku vrásek a zároveň první pomocí při jejich redukci.

Výrobce: Iven cosmetics, ČR

Cena 950 Kč / 50 ml

Cena 1.500 Kč / 150 ml                               

                                                                     

                     iven-kolagen-mastna-plet.jpg                          

 

 

 

                          

              

Collagen pro mastnou pleť 

Speciálně vyvinutý gel pro mastnou, problematickou a aknózní pleť. Díky obsaženým složkám pleť hydratuje a účinně posiluje kolagenová vlákna. Přítomné aktivní látky (Argania Spinosa, Serenoa Serrulata, Sesamum Indicum) potlačují činnost mazových žláz, čímž redukují nadměrné promašťování. Kůže tak neprodukuje nadměrný maz, který způsobuje lesk pleti. Gel je účinnou prevencí proti vzniku vrásek. 

Výrobce: Iven cosmetics, ČR

Cena 925 Kč / 50 ml

Cena 1.470 Kč / 150 ml

 

 

 

 

 

                           

iven-kolagen-sucha-plet.jpg                               

Collagen pro suchou pleť

Vysoce účinný přípravek pro zralou a suchou pokožku. Hloubkově hydratuje, zpevní  a zvláční Vaši pleť. Díky obsaženým složkám (Collagen, Butyrospermum Parkii Buter) účinně  posiluje kolagenová vlákna a  působí proti pnutí pokožky. Jeho účinky jsou nejefektivnější prevencí proti vzniku vrásek a zároveň první pomocí při jejich redukci. Gel má vysoké regenerační, zpevňující a zvláčňující účinky.

Výrobce: Iven cosmetics, ČR

Cena 925 Kč / 50 ml

Cena 1.470 Kč / 150 ml

                                                       

iven-kolagen-s-elastinem.jpg                          

Collagen  speciál s elastinem

Přípravek určený pro náročnějšího spotřebitele. Pokožce jsme schopni dodat zvýšenou hydrataci díky chemické reakci, kdy molekula kolagenu je schopna na sebe navázat velké množství molekul vody. Zároveň právě aktivní látka kolagen účinně posiluje přirozené kolagenové vlákna a obsažený elastin zase vlákna elastinová. Tím se zpomaluje přirozený proces stárnutí pleti, protože kolagenová a elastinová vlákna budou chráněny před přirozeným poškozováním - praskáním.  

Výrobce: Iven cosmetics, ČR

Cena 1.150 Kč / 50 ml

Cena 1.950 Kč / 150 ml

                                                     

iven-body-dollagen.jpg                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

Body collagen

Je ojedinělým nadstandardním gelem v péči o pokožku těla. Mimo samostatnou účinnou látku kolagenu obsahuje i mnoho dalších, jako jsou například kyselina hyaluronová, sojové proteiny, mléčné lipidy, antioxidant tokoferol a ceramidy. Tato výjímečná kombinace poskytuje pokožce těla maximální hydrataci a regeneraci.

Použití:

Boby collagen používejte ideálně každý večer po sprchování. Přípravek nanášejte ve větších vrstvách na měkké partie, jako jsou prsa, spodní strany rukou, bříško a vnitřní strany stehen, a to za pomocí mírné masáže. Díky ní se účinné látky rychleji vstřebají, čímž se nastartuje proces dokonalé regenerace a hydratace. Pokožka tak dostává, co potřebuje, dochází ke zpomalení jejího stárnutí, vyhlazuje se a zpevňuje.                                 

Výrobce: Iven cosmetics, ČR

Cena 910 Kč / 150 ml

Cena 1.820 Kč / 500 ml

 

 

 

 

 

 

 

 

iven-krem-hadi-jed.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krém s výtažkem hadího jedu

Unikátní krém s výtažkem hadího jedu a obsahem dalších, vysoce účinných látek. Je vyvinut specielně pro ochablou, vrásčitou a dehydrovanou pleť, která potřebuje okamžitý regenerační efekt. Komplex účinných látek zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky.

Doporučeno používat maximálně 3 měsíce, aby pokožka nebyla při dlouhodobém použití rezistentní na hadí jed. Hadí jed dostává buňky do maximální činnosti, čímž dochází k několikanásobně zrychlenému procesu hloubkové regenerace pleti. Unikátní tříměsíční domací ošetření s neuvěřitelným efektem, hydratací a hloubkovou regenerací pleti s kombinací Collagen speciál s elastinem (u pokožky mastné doporučejem collagen pro mastnou pleť). Aktivní látka kolagen zároveň účinně posiluje pokožce vlastní kolagenové vlákna a obsažený elastin zase vlákna elastinová. Tím se zpomaluje přirozený proces stárnutí pleti, protože kolagenová a elastinová vlákna budou chráněny před přirozeným poškozováním - praskáním.

Na přípravek collagen se vždy nanáší krém, aby právě došlo k oné chemické reakci. Krém pak obsahuje další cenné aktivní, účinné látky, aby pokožce dodal optimální vláčnost a probíhala tak maximální regenerace podkoží.

Výrobce: Iven cosmetics, ČR

Cena 1.950 Kč / 50 ml