Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přístrojová ošetření pleti

Nabízím ošetření přístrojem ACCURA (výrobce Sorisa, Španělsko) a ultrazvukovou špachtlí s iontoforézou DERMAPEEL (MBE, Itálie).

 

 Přístrojem ACCURA lze provádět nejoblíbenější ošetření v kosmetických salonech (čištění pleti, péči o mastnou či citlivou pleť, zpevnění, antiaging a hydrataci) prostřednictvím 4 efektivních funkcí (výrobce SORISA, Španělsko). Díky účinným metodám zaručené výsledky již po prvním sezení:

 

- VYSOKÁ FREKVENCE

accura-1.jpgStřídavý proud o vysokém napětí a nízké intenzitě vytváří pomocí drobného jiskření ozón.

ÚČINKY

- antibakteriální a antiseptický účinek díky tvorbě ozónu (pro mastnou pleť)

- tonizující a stimulační efekt (pro povadlou a unavenou pleť)

- uvolňující a uklidňující účinek (na podrážděnou pokožku, např. zarudlá pleť po depilaci, rozšířené cévky)

cena ošetření 300 Kč 

 

  

- LIFTING 

accura-lifting.jpg Technika omlazování, která kombinuje mikroproudy, masáž a kosmetický přípravek. Mikroproudy pracují na buněčné a mikrostrukturální úrovni a vyvolávají mikrostimulaci a neurostimulaci. (mikroproudy Accura frekvence 5-400 Hz)

ÚČINKY  sorisa-flash-actif.jpg

- vypnutí kožní struktury stárnoucí pleti

- stimulace fibroblastů, zlepšení kvality a množství kolagenu

- bojuje proti známkám únavy a stresu na pokožce        

- zpevňování poprsí a hýždí

cena ošetření 400 Kč

 

 - THERMO AF

accura-termo-af.jpg Termoterapie sestává z terapeutické aplikace tepla pro podporu krevního oběhu. (teplo je forma energie, která je spojená s pohybem molekul těla. Čím vyšší je teplota těla, tím větší bude molekulární pohyb)

ÚČINKY

- zvyšuje kapilarizaci, okysličení a výživu tkání

- zlepšuje absorpci odpadních látek

- usnadňuje pronikání kosmetických přípravků

- protizánětlivé a proti bolesti, svalová relaxace

cena ošetření 300 Kč

 

 - ELEKTROPORACE gelová maska

accura-maska.jpg

 Elektroporace je vysílání elektrického impulzu s určitou intenzitou a délkou trvání k buňce s cílem dočasně narušit její membránu a umožnit do ní průnik aktivních látek. Toto ošetření se provádí pomocí gelové masky a vodičů napojených na 4 elektrody. Na výběr 4 druhy gelových masek.

 ÚČINKY

- VRÁSKY (maska Wrinclecare)

aktivní složka Argireline / efekt: uklidňuje napětí ve svalech, má podobný efekt jako botulotoxin, restrukturalizace a výživa pleti, zabraňuje kontrakcím

- PROTI PIGMENTACI (maska Lightcare)

aktivní složka Arbutin, vitamíny A a C, kyselina glykolová / efekt: zabraňuje syntéze melaninu, regeneruje pokožku, působí antioxidačně, podporuje tvorbu maska-hydratace.jpgkolagenu, epidermolýza (peeling pleti a její růst)

- HYDRATACE (maska Hydrocare)

aktivní složka kyselina Hyaluronová / efekt: zadržování vody a strukturální funkce, hydratuje a revitalizuje

- ROVNOVÁHA MASTNÉ PLETI S AKNÉ (maska BlueCare)

aktivní složka Adefa, Niacimadin / efekt: protizánětlivý, antibakteriální, zklidňuje a regeneruje

cena ošetření 400 Kč

 

 cara-1.jpg

 

Ošetření přístrojem Accura lze provádět jednotlivě (tj. jedna funkce samostatně), ale lze je i kombinovat například ošetření ANTIAGING (45 min):

 1. Thermo AF (10 min)                            2. Elektroporace (20 min)                      3. Lifting (15 min)

accura-termo-af.jpg    accura-maska.jpg accura-lifting.jpg

 

 

 

 

 

 

cara-1.jpg

 

 Ultrazvuková špachtle DERMAPEEL s dvojitou funkcí - peeling a iontoforéza (MBE, Itálie)

- moderní, bezbolestné, šetrné a velmi účinné hloubkové čištění pomocí ultrazvukové špachtle. Po ošetření není pokožka podrážděná (žádné červené flíčky). 

- čištění funguje na principu vysokofrekvenčních vibrací 30.000 Hz za sekundu, které rozkmitá povrch pokožky a tím uvolní odumřelé buňky a odstraní je naprosto bezbolestně, vhodné i pro velmi citlivou pleť nebo pleť s kuperózou.

foto-ultrazvuk-spachtle-dermapeel.jpg - hloubkově pleť čistí a aktivuje její metabolismus. Zajišťuje lepší vstřebatelnost kosmetických přípravků. Jemně masíruje pleť a působí hluboko do kožní škáry, kde odstraňuje uložené nečistoty a intenzivně regeneruje pokožku do hloubky, která poté vypadá svěže a zdravě.

- uvolňuje ucpané póry a odstraňuje z nich nečistoty včetně černých teček, působí jako prevence proti akné. Odstraňuje povrchové odumřelé buňky (tzv. peeling).

- u mastné pleti a akné čistí póry a brání hromadění keratinu v ústí mazových žláz, tím snižuje riziko tvorby zánětu a napomáhá redukovat akné. Vyčistí až 80%  bez podráždění a zarudnutí pleti

- ošetření vhodné pro každou ženu i muže, ať už je trápí vrásky, akné či dehydrovaná, povadlá nebo zašedlá pleť. Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření - pleť se rozjasní a je dobře prokrvená.

- umožňuje provádět iontoforézu - neinvazivně a bezbolestně se vpravují aktivní látky, jako je např. kolagen, kyselina hyaluronová, vitamíny apod. až do spodní vrstvy epidermis.

 

ČÍŠTĚNÍ - odstranění odumřelých buňek                IONTOFORÉZA - vpravování aktivních látek  

cisteni-uz-spachtle.jpg                                                                                           iontoforeza-uz-spachtle.jpg